Bitcoin Alımları için Paykasa Tercih Ediliyor

Bitcoin Alımları için Paykasa Tercih Ediliyor

krtmrkz No Comment
Genel

Bitcoin son dönemin en gözde yatırım aracı olarak görülse de arkasında hiçbir ülkenin durmaması işin en riskli yatırımını akıllara getiriyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar PAYKASA ile Bitcoin satın alarak bu sistemde riski göze alabiliyorlar. Bitcoin şuan dünyanın en yüksek para birimi konumunda.

Özellikle son aylarda kırdığı rekorlar ile adını duyuran Bitcoin kuşkusuz kripto para piyasasının en çok yatırım alan üyesi.  Dünyanın en köklü varlık pazarlarından olan Chicago Board Options Exchange (CBOE) Bitcoin’i vadeli işlemler pazarına dahil etti.

Peki Son dönemlerde pek çok kullanıcının yer aldığı bu dünyada dikkat etmeniz gerekenler neler? Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin madenciliği nasıl yapılır? Bitcoin işlemleri nasıl güvenli bir şekilde yapılır? İşte kripto para alım satımı ve yatırımınızı korumak için bilmeniz gerekenler..

 

3 ocak 2009’da sessiz sedasız kullanıma giren Bitcoin özellikle son aylardaki çıkışı ile pek çok kişinin merceğinde. Bitcoin alım satımı hizmeti veren yerli ve yabancı pek çok platform bulunmakta. Bu platformlar kullanıcılara hesaptan havaleden kredi kartından transfere kadar pek çok opsiyon sunmakta ayrıca Paykasa ön ödemeli kartlar ile çok hızlı bir şekilde alınabildiği için özellikle tercih edilmektedir. Öncelikle Bitcoin yatırımı yapacağınız şirket ile ilgili araştırma yapın. İnternette bu platformlar ile ilgili pek çok yorum ve öneri ile karşılaşacaksınız. Söz konusu platformların Bitcoin alım ve satım işlemlari karşılığı sizden tahsil edeceği ücretleri de incelemenizde fayda var. Zira bu oran oldukça değişken bir yapıya sahip. Yatırım yapacağınız platformu seçip, üyeliğinizi oluşturduktan sonra mutlaka 2FA özelliğini devreye sokun. Çift aşamalı güvenlik örneği hesabınızın hack’lenip paranızın çalınma riskini en aza indirmek için mutlaka yapmanız gereken bir işlem. Ancak son dönemde oldukça popülerleşen bir başka Bitcoin madenciği yöntemi ise hali hazırda büyük yatırımlar yapan platformlara yatırım yaparak kardan pay almak.

Kaynak : Ntv Haber

DUYURU

Değerli müşterilerimiz, stoklarımız tükenmiştir. Paykasa satışlarımız Çarşamba günü kesintisiz devam edecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Open chat