Güvenli Paykasa Satın Al

Güvenli Paykasa Satın Al

krtmrkz No Comment
Paykasa

Değerli Müşterilerimiz ,

Paykasa , internet üzerinden yapacağınız alışverişleri daha güvenli hale getirebilmek amacı ile üretilmiş bir sanal karttır. Bu kartlara ulaşmanızı sağlayan bayiler olarak bizler size en güvenli ve doğru hizmeti sunabilmemiz gerekmektedir. Kartmerkezi.NeT bunun farkında olup Güvenli Paykasa Satışı ile sizlere Kurumsal bir hizmet sunmaktadır.

Nasıl Güvenebilirim ?

Kartmerkezi.NeT Türkiye Cumhuriyeti Vergi Yasalarına ve Usullerine uygun şekilde işlemlerini gerçekleştirmektedir ve her işlemimiz için faturalandırma yapılmaktadır. İşlemlerimizin tamamı vergiye tabii şekilde yürütülmektedir. Bu doğrultuda piyasada ki bir çok dolandırıcı ve kopya sitelerden işlem yapmak yerine güvenle Kartmerkezi.NeT adresini tercih edebilirsiniz.

Paykasa Satışlarımızda en güncel kurdan satışlarımızı yapmaya gayret gösteriyoruz. Euro kuruna doğru orantıda ve toplu alımlar yaptığımızda alış kurumuzu da göz önünde bulundurarak sizlere piyasada ki en iyi paykasa fiyatlarını sunmaya gayret gösteriyoruz. Ucuz Paykasa satışı bizim birinci önceliğimiz.

Kopya ve Dolandırıcı Siteleri Nasıl Ayırt Edebilirim ?

Genellikle bu siteler telefon numarası ile işlem gerçekleştirmezler. Dilerseniz WhatsApp üzerinden ekleyip kontrol edin yada arayarak teyit alın. Son zamanlarda dolandırıcılar telefon numarası kullanarak da bu girişimleri yapmaya çalışmaktadır. Bu doğrultuda ilk işlemlerinizi SMS ile yapılmasını isteyebilirsiniz. Artık BAŞLIKLI SMS alabilmek için bir şirket olmanız vergi levhanızın olması gerekmektedir. Size gönderilen Mesajda Şirket Ünvanı yer almıyorsa bu noktada karşı tarafın niyetini anlayabilirsiniz.

 

Biz Kartmerkezi.NeT olarak tüm bu işlemlerimizi yukarıda bahsettiğimiz titizlik ve özenle ilk işlemlerimizi SMS gerçekleştirerek müşterilerimizin güvenle alışveriş yapmalarını sağlıyoruz.

DUYURU

Değerli müşterilerimiz, stoklarımız tükenmiştir. Paykasa satışlarımız Çarşamba günü kesintisiz devam edecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Open chat