Hakkımızda

Neden KartMerkezi.NeT ?

Paykasa, Paykwik , Astropay gibi ön ödemeli kartların satışını sektördeki tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize en ucuz , en güvenli ve en hızlı şekilde sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ön Ödemeli Kart satışlarımızı Türkiye Vergi Kanunlarına uygun şekilde vergiye tabi kurumsal şirket olarak gerçekleştiriyoruz. Satışını yapmakta olduğumuz tüm kartların Resmi Bayiliğini alarak sizlere ulaştırıyoruz. Sizlerde mutlu müşterilerimiz arasında ki yerinizi hemen alabilirsiniz.

Ön Ödemeli Kartlar

Sizlere en güncel ön ödemeli kartları sunuyoruz. Zaman zaman farklı ödeme yöntemleri ve kartlar piyasada ki yerlerini alıyor. Sizler için araştırıyoruz en uygun kartların resmi bayiliğini üstleniyoruz.

GÜVENLİ

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet sanal ve internet üzerinden olması sebebiyle güvenliği en üst seviyede tutmamız gerekiyor. Bütün bilgileriniz Comodo SSL Sertifikası ile korunmaktadır ve gizlidir. 3. Şahıslarla hiçbir bilginiz paylaşılmaz ulaşılamaz.

DUYURU

Değerli müşterilerimiz, stoklarımız tükenmiştir. Paykasa satışlarımız Çarşamba günü kesintisiz devam edecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Open chat