Paykasa için en iyi fiyatlar

Paykasa için en iyi fiyatlar

krtmrkz No Comment
Paykasa

Paykasa en iyi fiyat garantisi nedir ?

Türkiye’nin en çok tercih edilen ön ödemeli sanal kartı paykasa için yüksek komisyonlar talep eden ve resmi olmayan satış noktaları yüzünden bir çok müşterinin hem cebi hemde dili yanabiliyor. Paykasa kartlara sahip olabilmek için günlük euro kurları üzerinden en düşük fiyatları sunmamıza olanak tanıyan finans ekibimiz yaptığı araştırmalarda çok farklı ücretlere rastlıyor. Paykasa serbest piyasada ki fiyatlandırma şekilleri incelendiğinde yüksek komisyonlar talep edilebiliyor. Bizim sunmuş olduğumuz kurumsal bünyemize uygun çalışma şeklimiz sayesinde euro kuru belli oranlarda değişmesi halinde standart komisyonlar ile sizi zarara uğratmamak üzere fiyatlara yansıyabiliyor. Bizi tercih eden müşterilerimizin ve uzun yıllardır satış yaptığımız şahısların söylemiş olduğu bu noktada fiyat politikamız tamamen kendimize özgü ve müşteri dostudur.

Paykasa ne kadar hızlıdır ?

Sanal kartınızı almak için müşteri temsilcilerimize başvurduğunuzda işlem süresi maksimum 3 4 dakika olarak belirtilmektedir. Havale yada Eft işlemlerinin hızları değişiklik gösterebildiği için genellikle 3 4 dakika içerisinde işlem tamamlanmış oluyor. Özel geliştirdiğimiz alt yapımız sayesinde müşteri takip ve devamlı hazır stoklarımız sayesinde güvenli hızlı ve ucuz paykasayı sizlere sunabilmekteyiz.

Almış olduğunuz paykasa kodlarınız sitenize yatırmak çok kolay! 16 haneden oluşan dijital kodunuzu sisteme yazın kartınızın değerini seçin veya yazın işlem tamam, ödemeniz yapıldı. Paykasa ödemeleri sisteme yansıması için beklenmesi gerekmiyor anında hesabınıza yansıyor.

Paykasa geniş bir kullanım alanı sağlar

Türkiye’de ukash kartlardan sonra en çok kabul görmüş ve kullanılan kart paykasadır. Ukash sistemlerden kalkması ve kapanması üzerine bu açığı paykasa ile kapatan sektör aynı zamanda güvenilir ve hızlı işlem sayesinde paykasayı çok kısa sürede kabul etmiştir. Neredeyse ön ödemeli kartların kabul gördüğü her sitede aktif olarak tercih edilen paykasa ödeme yapmanız için sizinde ilk tercihiniz olacak.

Paykasa kartlarınızı anında nakite çevirmek için paykasa bozdurma seçeneklerimizden faydalanabilir. Yüksek bozum kuru avantajlarından yararlanabilirsiniz.

DUYURU

Değerli müşterilerimiz, stoklarımız tükenmiştir. Paykasa satışlarımız Çarşamba günü kesintisiz devam edecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Open chat