Paykwik Kart Güvenli Kullanım

Paykwik Kart Güvenli Kullanım

krtmrkz No Comment
Paykwik

Ön ödemeli kartlar günümüzde sanal dünyanın en çok tercih edilen ödeme yöntemidir. Özellikle internet korsanlarına karşı alınan en büyük önlem kart bilgilerinizi kullanmadan sanal dijital kartlardan harcama yapmaktır. Paykwik bu noktada size güvenli alışverişin kapılarını aralamaktadır. Alacağınız paykwik ön ödemeli kart sayesinde sitenize anında ödeme yapabilir işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem çok kolay bir şekilde tamamlanmaktadır. İstediğiniz kart miktarını müşteri temsilcisine iletin , bildiğiniz güendiğiniz banka hesaplarına ödemenizi yapın ve daha sonra ihtiyacınız kadar olan sanal kartınız sizin hemen harcamaya başlayın.

Paykwik Güvenli mi ?

Bu sorunun cevabı EVET. Paykwik 14 haneden oluşan harf ve rakamların bir araya getirdiği bir kombinasyondan oluşmaktadır. Çözülmesi imkansız olan bu kombinasyonlar sayesinde ödemelerinizi hızlı güvenli ve doğru şekilde yapabilirsiniz. Paykwik satın alırken sizden ekstra bilgiler istenmez. Kredi kartı gibi tüm bilgilerinizi paylaşmanıza gerek yoktur.

Hemen paykwik kart almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

DUYURU

Değerli müşterilerimiz, stoklarımız tükenmiştir. Paykasa satışlarımız Çarşamba günü kesintisiz devam edecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Open chat