Paykwik Satın Al

Paykwik Satın Al

krtmrkz No Comment
Paykwik

Alışverişlerin en güvenli ödeme yöntemi paykwik ile hızlı güvenli basit ödemeler yapın. Paykwik almak için müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi ve destek alabilirsiniz. Size sunulan ödeme yöntemlerini kullanarak kurumsal paykwik firmamızdan alacağınız kod ile sitenize anında ödeme yapabilirsiniz. Ucuz paykwik satın al ve hemen kullanmaya başla vakit kaybetme!

Paykwik Satın Al

Yapacağınız ödemeler sonrasında paykwik kodunuz 14 haneli bir kod olarak telefonunuza SMS ile gönderilir. Kodunuz ile ilgili siteye ödemenizi yaparsınız ve işlem tamam. Beklemek yok onay yok. Paykwik fiyatları güncel kurdan sizler için sunulmaktadır.

Paykwik ile oyun ödemelerinizi oyun içi satın alımlarınızı ve alışveriş sitelerinde ki harcamalarınızı kolaylıkla yaparken kredi kartı bilgilerinizi kullanmak zorunda kalmamış olursunuz. Paykwik kartı kullandığınızda hiç bir şekilde bilgileriniz paylaşılmamış olur. Hediye kartı olarak arkadaşlarınıza armağan edebilirsiniz.

Hemen Paykwik Satın Al ve kullanmaya başla!

DUYURU

Değerli müşterilerimiz, stoklarımız tükenmiştir. Paykasa satışlarımız Çarşamba günü kesintisiz devam edecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Open chat