Sanal Kart Avantajları Nelerdir

Sanal Kart Avantajları Nelerdir

krtmrkz No Comment
Genel

Sanal Kart Nedir ?

Kredi kartı / Banka kartı gibi internet üzerinde sanal poslar üzerinden harcama yapmanızı sağlayan dijital fiziki olmayan tek kullanımlık kartlardır.

Avantajları Nelerdir ?

Günlük kullanımda bir çok siteden alışveriş yapabiliyoruz. Bu noktada kredi kartı sahtekarlığına karşı bilgilerinizi korumanız gerekiyor. Bir çok önlem alınmış olsa da genelde kartlar kopyalanabiliyor ve kötüye kullanım söz konusu olabiliyor. Bu noktada her alışveriş için güvenle sanal kart oluşturabilir yada alabilir ön ödemeli kartlar ile sadece harcama yapacağınız miktarlarda kartınızı oluşturabilirsiniz. Bu sayede kredi kartınızın limitini güvence altına almış olursunuz.

Ön Ödemeli Kart Nedir ?

Sanal kartlar gibi önceden oluşturulmuş ve içerisinde ki bakiye kadar kullanılabilen dijital kartlardır. Paykasa , Paykwik ve Astropay , Neosurf gibi bir çok ön ödemeli kart satışı mevcuttur. Bu kartlara sahip olarak bir çok sitede güvenle alışveriş yapabilir ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

DUYURU

Değerli müşterilerimiz, stoklarımız tükenmiştir. Paykasa satışlarımız Çarşamba günü kesintisiz devam edecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Open chat