Sanal Paraya Talep Artıyor

Sanal Paraya Talep Artıyor

krtmrkz No Comment
Genel

Teknoloji çağında 2018 yılının başlarındayken yapılan istatistikler ve gelinen son noktada Kripto para diyede adlandırılan sanal paraya olan talep git gide artıyor. Bitcoin üzerinde ki artış ve piyasada ki hareketliliği bir hayli ilgi çekti ve insanlar bütün ilgisini bu noktada topladılar. Tüm dünya bitcoin ve gelecekteki halini konuşurken yatırımcılar finansçılar hepsi işin içerisinde buldu kendilerini. Yapılan araştırmalar neticesinde geçen yıla oranla %60 daha fazla ilgi gören sanal para piyasaları bu yıl bir zirve noktasını yakalamayı planlıyor.

Sanal Para Nedir ?

Kripto para olarak bilinen sanal para izi sürülemeyen tamamen dijital fiziki olmayan ve herhangi bir ülkeye bağlı olmayan dijital para olarak tarif edilebilir.

 

Bitcoin alıcıları yurt dışında ki firmalara para aktarırken ön ödemeli kartları daha çok tercih ettiğini belirtiyor. Paykasa ile bitcoin alımları artarken , Paykwik için bitcoin alımları henüz yaygınlaşmadı. Gelecekte ki harcamaların büyük bir çoğunluğu ön ödemeli kartların karşılayacağı bilinirken ülkemizde en çok ilgi gören sistemler , Paykasa , Paykwik başta olmak üzere Astropay , Neosurf olarak devam ediyor.

Paykasa Geleceğin Ödeme Yöntemi ile Hemen Tanışın! Ucuz Paykasa ve Ucuz Paykwik almak için doğru adrestesiniz.

DUYURU

Değerli müşterilerimiz, stoklarımız tükenmiştir. Paykasa satışlarımız Çarşamba günü kesintisiz devam edecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Open chat