Steam Kış İndirimleri

Steam Kış İndirimleri

krtmrkz No Comment
Genel

Merhaba Oyun Severler , Paykasa online ödeme kartlarınız ile steam bakiyelerinizi eklemeye hazırsınız. Steam kış indirimleri ile her geçen gün sona daha çok yaklaşıyor. Yeni yıla girdikten sonra 4 Ocak 2018’de indirimler sona erecek. Bu muhteşem fırsatları kaçırmamak için hemen Steam hesabınıza bakiyelerinizi yükleyin ve oyun harcamalarınız için kullanın. Paykasa kart ile 16 haneli kodunuzu ilgili yerlere yazdıktan sonra ödemeniz başarılı bir şekilde tamamlanır.

Steam kış indirimleri nedir ?

Her yıl geleneksel kış indirimleri yapılır. Yeni yıldan önce başlar ve yeni yıla girince 4 Ocakta son bulur. Muhteşem oyunları neredeyse yarı fiyatına bile bulabileceğiniz bu indirimleri milyonlarca oyun sever takip eder ve anında değerlendirir. Ayrıca çok yoğun bir ödeme akışı olduğundan zaman zaman aksamalar yaşanabiliyor. Fakat ön ödemeli paykasa kartlar ile anında bakiyelerinizi yükleyebilirsiniz.

Paykasa geleceğin ödeme yöntemi ile hemen tanışın.

DUYURU

Değerli müşterilerimiz, stoklarımız tükenmiştir. Paykasa satışlarımız Çarşamba günü kesintisiz devam edecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Open chat